راهنمای انتخاب دامنه رند عددی | دامین رند عددی

نویسنده: میلاد ریاحی دسته: دامنه تاریخ: 1396-12-06 دیدگاه: 0 بازدید: 1447

با توجه به پیشرفتهای چشمگیر در عرصه اینترنت و دیجیتال، در حال حاضر در جهان حدود یک سوم تجارت دنیا از این طریق و به صورت آنلاین انجام میشود و شرکتهای مطرحی در اين زمينه همچون گوگل ، آمازون ، یاهو اپل ،مایکروسافت ،آی بی ام و ... با سرمایه چند صد میلیارد دلاری در صدر اقتصاد جهان قرار دارند و لازم به ذکر است که درآمد سالیانه بعضی از این شرکتها به اندازه درآمد سالیانه چندین کشور هست .

راهنمای خرید دامنه رند عددی


با توجه به پیشرفت های چشمگیر در عرصه اینترنت و دیجیتال، در حال حاضر در جهان حدود یک سوم تجارت دنیا از این طریق و به صورت آنلاین انجام میشود و شرکتهای مطرحی در اين زمينه همچون گوگل ، آمازون ، یاهو اپل ،مایکروسافت ،آی بی ام و ... با سرمایه چند صد میلیارد دلاری در صدر اقتصاد جهان قرار دارند و لازم به ذکر است که درآمد سالیانه بعضی از این شرکتها به اندازه درآمد سالیانه چندین کشور هست . 

امروزه بنیان و اساس هر شرکت بزرگ وب سایت آن شرکت است و هر وب سایت احتیاج به یک دامنه اینترنتی دارد بنا بر این دامنه های اینترنتی از ارزش بالایی برخوردار هستند و قیمت اسم بعضی از اين دامنه ها به ده ها میلیون دلار میرسد. در حال حاضر حدود چهارصد میلیون دامنه اینترنتی در جهان به ثبت رسیده است .

با وجود کاستی ها و تحریم ها در چند سال اخير در کشور ما هم تا کنون حدود هشتصد هزار دامنه به ثبت رسیده است که بعضی از شرکتهای بزرگ ایران مثل دیجی کالا ، جیرینگ ،هفت هشتاد ، و بانک دی ... از دامنه کشوری ایران که ( آی آر ) نامیده میشود استفاده میکنند و دامنه کشوری ما هم در حال حاضر ارزشمند شده است.

از آنجایی که معمولآ هر کشوری یک دامنه کشوری دارد و کلآ هزار عدد دامنه سه رقمی عددی و ده هزار دامنه عددی چهار رقمی (.ir ) جود دارد و این تعداد تکرار شدنی نیست ؛ بنابراین دامنه های عددی سه رقمی و چهار رقمی بسیار کمیاب و با ارزش هستند.

انواع رند عددی :

برای خرید راحت تر دامنه های رند عددی باید با انواع اعداد رند عددی آشنا باشید.در زیر دسته بندی های از رند عددی جمع آوری شده است.

رند هزاری : اعداد از مضرب 1000

رند ده  هزاری : اعداد از مضرب 10000

رند پله ای : اعداد با ترتیب پشت سر هم مانند 1234

رند فرد و رند زوج : دو عدد زوج یا فرد پشت سر هم مانند 1315 و 1416

رند ده دهی : اعداد به صورت فزاینده یا کاهنده ده تایی پشت سر هم مانند 1020 یا 9080

رند جفت جفت : اعداد به صورت جفت جفت قرار میگیرد مانند 2266 یا 7033

نحوه قیمت گذاری دامین های عددی :

دامین های عددی نسبت به میزان رند بودن آنها و تعداد اعداد قیمت گذاری میشود.بعضی از اعداد و دسته بندی ها ی بالا ارزش بالاتری نسبت به سایر دسته بندی های دامین رند دارند.هر عدد نیاز به بررسی و کارشناشی برای قیمت گذاری دارد.


برای مشاهده دامین رند عددی کلیک کنید.

برای دریافت مشاوره و خرید دامین عددی با شماره زیر تماس بگیرید.

09136000398

دیدگاه خود را بنویسید

بالا