شرایط و ظوبط خرید دامنه از رند100

قانون 1 :

در انتخاب نام دامنه و سبد خرید خود نهایت دقت را انجام دهید.دامنه های فروخته شده به هیچ عنوان تعویض یا پس گرفته نمی شود.در اسپل دامنه ها هنگام خرید دقت کنید.دامنه ها همان گونه که در صفحه محصولات نوشته شده اند تحویل خریدار می گردد.

قانون 2 :

پس از انتقال کامل دامنه و واریز وجه توسط خریدار کلیه انتقالات انجام شده و رند100 هیچ گونه مسئولیتی در قبال دامنه های فروخته شده  در آینده از نظر مسائل امینتی ، حقوقی و کیفری نخواهد داشت.واریز وجه به رند 100 پس از در اختیار گذاشتن کد انتقال دامنه در اختیار خریدار باید صورت بگیرد و پس از آن رند 100 متعهد میگردد دامنه را به صورت کامل در اختیار خریدار قرار دهد.

قانون 3 :

رند 100 موظف میگردد کلیه مراحل نقل و انتقال و پشتیبانی و آموزش در زمینه انتقال دامنه را انجام دهد.کیفیت و میزان رند بودن دامنه ها بستگی به انتخاب مشتری داشته و رند 100 مسئولیتی در این زمینه ندارد.

قانون 4 :

در صورت فیلتر بودن دامنه خریداری شده توسط دولت جمهوری اسلامی ایران رند100 هیچ گونه مسئولیتی در قبال رفع فیلتر دامنه فروخته شده ندارد و خریدار موظف است دامنه خریداری شده را در سایت ساماندهی ثبت نام کند و تقاضای رفع فیلتر بدهد.

خریدار با خرید دامنه کلیه قوانین نامبرده را پذیرفته است.

با تشکر از شما خریدار محترم

مدیریت رند100


بالا